altechcephe@gmail.com
Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi. Bakim Onarım 8. Sokak No:49 Çorlu/Tekirdağ

Kaliteli Ürün

Altech Cephe Kaliteli Ürün
Kaliteli Ürün

Kaliteli Ürün

Cephelerde kullanılan dış kaplama malzemesi doğru ve kaliteli seçilmezse çok büyük riskler oluşturabilir. Özellik ısı yalıtım malzemelerinin seçiminde cephelerde yanıcılık ön plana çıkmaktadır. Delta Cephe olarak sektörün her alanında güncel kalarak büyük bir titizlikle AR-GE faaliyetlerini gerçekleştiriyor ve hali hazırdaki faaliyetleri takip ediyoruz.

Cephe sistemlerinde güvenlik konusuna yoğunlaşıldığında ısı ve su yalıtım malzemeleri, kullanılan cephe ürünleri,  cepheyle bağlantılı hat ve şebekelerin cepheye doğru şekilde entegresi gibi hususların ön plana çıktığı görülmektedir.

İlk aşama olarak cephenizde kullanılacak en doğru malzemeyi seçiyor, sizi ve binanızı tehlikeye sokabilecek hiçbir tavsiye etmiyor ve kullanmıyoruz. Önemle anlaşılması gereken ilk ve en önemli husus malzeme seçimidir, yanlış malzeme seçimi maalesef tüm doğrularınızı götürür ve bedeli ağır sonuçlar doğurabilir.

Maksimum güvenlik minimum hata prensibiyle cephenizi projelendiriyor ve bu sayede cepheye yapılacak işlemleri belli başlı nizam ve intizam ile yürütüyoruz. Tamamen nizami işleyen montaj safhası sayesinde hataya yer bırakmıyor ve cephe güvenliğinizi maksimuma çıkartıyoruz. Ayrıca cephe projelendirmesinde tehlike arz edebilecek hat veya şebekeleri önceden tespit ederek tam uyumlu ve tam güvenli cephe inşa ediyoruz.
Giydirme Cephe Sistemleri
Cephe giydirme sistemlerimiz ve diğer tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0506 319 48 59

0535 868 11 83

altechcephe@gmail.com

Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi. Bakim Onarım 8. Sokak No:49 Çorlu/Tekirdağ

Cephede Isı ve Ses Yalıtımı

Son teknoloji ürün ve hizmet ile binanızda maksimum tasarruf, minimum enerji kaybını sağlıyoruz.

DETAYLI BİLGİ
Uzun Ömürlü Cephe Sistemleri

Kaliteli ürün, kaliteli işçilik cephenize uzun ömür, minimum deformasyon ve kaliteli bir yaşam sunar.

DETAYLI BİLGİ
Kaliteli Hizmet

Kalitesiz ürün, yanlış ve ihmal içeren uygulamalar cephenize ve size ağır kayıplar verebilir.

DETAYLI BİLGİ